на головну  |  останній номер | рус. Головна  написати листа | на головну сторінку 

Цитата

Петр Симоненко:

Наша главная цель — обеспечить власть трудящихся. Власть тех, кто составляет подавляющее большинство нашего народа и производит все национальные богатства Украины — материальные и духовные
(Подробнее...)

Наші рубрики

Hot News


Реабилитация ОУН УПА ›››

Фотоальбоми

Події.Факти

newЗа чесні вибори
Народний депутат України перший секретар Сумського Детальніше…


newНадійна зміна
У Партійній школі при Центральному Комітеті Комуні Детальніше…


newСлов'янське братерство
На Звіринецькому кладовищі у Києві, на місці похов Детальніше…


newКомуністи захищають народ
Депутат Запорізької обласної ради член фракції ком Детальніше…


newВеликий капітал проти народу
Російський капітал братиме участь у захопленні вла Детальніше…

Карикатури

Сайти КПУ

Коммунистическая партия Украины.

Комуністична партія України. Київський міський комітет.

Депутатська фракція Комуністичної партії України. Верховна Рада України.

Ленинский коммунистический союз молодежи Украины

Газета "Советская Луганщина"

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Интернет-газета Информационного аналитического агентства «КОМИНФОРМ»

Газета Время.УА

Запорожский областной комитет Компартии

Правила користування сайтом

Наведені правила визначають принципи та умови, якими відвідувач керується при використанні даного сайту. Використовуючи сайт, відвідувач прямо виражає свою згоду з ними.

"Відвідувачем" являється будь-який індивід, що здійснює та використовує з'єднання для доступу та використання сайту.

Газета "Комуніст" має право у будь-який час на свій розсуд змінити будь-яку з можливостей або послуг, що надаються на сайті або вимоги до обладнання та оснащення, що потрібні для використання сайту.

Скачування материалів з сайту не надає відвідувачу прав власності над ними.

Всі авторські права на матеріали, що представлені на цьому сайті, належать Газеті "Комуніст" або оригінальному створювачу материалів.

Відвідувач прямо погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик. Ні Газета "Комуніст", ні її співробітники не гарантують безперебійної і безпомилкової роботи сайту; також вони не гарантують, що такими будуть як результати, одержані в ході використання сайту, як точність і застосовність його матеріалів.

Послуги сайту надаються за принципом "як є " без гарантій будь-якого роду, як прямих, так і непрямих.

Ні в якому випадку, ні Газета "Комуніст", ні будь-який індивід або організація, залучені до його створення, не можуть бути притягнуті відвідувачем до відповідальності за будь-які наслідки, прямий або непрямий збиток, принесений внаслідок використання сайту.

Ні Газета "Комуніст", ні організації і приватні особи, що надають їй інформацію, не можуть бути притягнуті відвідувачем до відповідальності як за неточності, помилки або інші недоліки в інформації і матеріалах, що поставляються, за її неавтентичність або невчасність, так і за втрати, викликані ними.

Ні Газета "Комуніст", ні її співробітники не приймають на себе зобов'язань відповідати за втрати будь-якого роду, понесені третьою стороною, і не відповідають за наслідки рішень, прийнятих на основі наданої інформації. Газета "Комуніст" не приймає відповідальності за будь-які наслідки або збиток, викликаний використанням відвідувачем сайту відомостей і матеріалів, одержаних тут.

Частина інформації, доступної на цьому сайті, поставляється третьою стороною. Відвідувачі сайту зобов'язані використовувати його тільки в дозволених законом цілях. Відвідувач не повинен розміщувати на сайті або передавати через нього будь-які матеріали, що порушують права інших відвідувачів, які можуть бути визнані образливими і такими, що порушують права і відчуття інших відвідувачів або що провокують на порушення закону або образливу поведінку, а також матеріали, що містять рекламу, флуд (невиправдано велика кількість повідомлень), ненормативну лексику. Відвідувач може викачувати матеріали цього сайту виключно для особистого використання.

Будь-який матеріал, інформація або ідея, які Ви передаєте або афішуєте на цьому сайті у будь-якому випадку вважатиметься не конфіденційною і не власницькою, і може розповсюджуватися і використовуватися Газетою "Комуніст" для будь-яких цілей. На цьому сайті Вам заборонено афішування і передача будь-яких незаконних, загрозливих, брехливих, дискредитуючих, непристойних, скандальних, провокаційних, порнографічних або образливих матеріалів, і будь-яких інших, які можуть спричинити за собою цивільну або кримінальну відповідальність.

У разі дозволеного представниками Газети "Комуніст" використання її матеріалів, забороняється копіювання, розповсюдження або публікація матеріалів, захищених авторським правом, якщо при цьому змінюється або видаляється інформація про торгову марку і відмітка про авторське право.

Відвідувачі зобов'язані не розміщувати на цьому сайті будь-які матеріали, захищені законодавством про авторські права без явного дозволу на те власника авторських прав, торгової марки або іншого права власності.

Відвідувач, що розмістив подібний матеріал, буде особисто відповідати за порушення авторського права і прав власності, викликані цим вчинком. Розміщаючи матеріали у відкритих розділах цього сайту, відвідувач автоматично підтверджує і гарантує, що автор і власник прав на даний матеріал дозволив Газеті "Комуніст" безвідплатне, безстрокове, безвідзивне, невиняткове право і дозвіл на використання, відтворення, зміну, публікацію, переклад і розповсюдження такого матеріалу (повністю або частково), та/або включення його в інші матеріали в будь-якій формі і будь-якими засобами. Відвідувач цим також дозволяє іншим відвідувачам діставати доступ, переглядати, зберігати і копіювати в особистих цілях ці матеріали.

Газета "Комуніст" залишає за собою право відстежувати зміст сайту, зокрема його публічних розділів, таких як форум, щоб встановлювати відповідність розміщуваних матеріалів справжнім умовам і законодавству. Газета "Комуніст" залишає за собою право на свій розсуд редагувати, видаляти, відмовляти в розміщенні матеріалів, які будуть визнані такими, що порушують ці умови або закон.

Будь-які думки, поради, твердження, послуги, пропозиції або ж інша інформація або зміст, наданий третьою стороною, або іншими відвідувачами сайту, належать відповідно ним, а не Газеті "Комуніст". Газета "Комуніст" відмовляється надавати які-небудь пов'язані з ними гарантії і умови, як явні, так і ті, що маються на увазі, включаючи, але не обмежуючись тільки ними, будь-які гарантії власності, нешкідливості, придатності для певної мети, точності або повноти відповідей і результатів, відсутності недбалості або достатньої кваліфікації, спокійного володіння, спокійного користування правом і відповідності опису.

Відвідувач приймає на себе весь ризик, пов'язаний з використанням або якістю цих матеріалів, якщо інше не обумовлено їх постачальниками.

Газета "Комуніст" залишає за собою право як змінити існуючі умови, так і ввести нові. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на сайті. Використання відвідувачем матеріалів сайту після зміни умов автоматично означає їх ухвалення.

Використання матеріалів сайту вирішується тільки при розміщенні посилання на сайт газети "Комуніст" і обов'язковому повідомленню редакції газети.

За точність викладених фактів відповідальність несе автор.

Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних оголошеннях.

Архів номерів

у цьому місяці: 5
№17 №18 №19
№21 №22

Hot News

Nato
Україна проти НАТО ›››

Передплата

Передплатити наше видання через Інтернет можна на сайті ДП «Преса» www.presa.ua за допомогою сервісу «Передплата On-line»

Додай Нас

Натискай (Ctrl+D) чи

BONUS-News

07/02 12:04 
НОВАЯ СЛОБОДА: КАТЫНЬ ИЛИ ХАТЫНЬ?
Многочисленные публикации в средствах массовой информации пестрят сенсационными заголовками: "В Путивле НКВД уничтожил военную и государственную элиту Польши, Эстонии, Литвы, Латвии, Молдовы", "Путивль - украинская Катынь" ›››

07/02 11:59 
Внукам о ложных истинах
Бытует мнение, что дети умнее родителей, и хоть «сократов», «конфуциев» да «монтеней» уже встретить трудновато, мнение все-таки оптимистическое ›››

07/02 11:48 
ЕС - Греция: язык шантажа и ультиматумов
Если даже соглашение о второй программе финансовой помощи Греции будет достигнуто, оно не изменит кардинально ситуацию. Экономические аналитики уже говорят, что понадобится не 130, а, по крайней мере, 145 млрд. евро ›››

02/02 13:47 
«Огненные стрелы». Истоки ракетного оружия
Ракетная техника является одной из самых сложных отраслей техники, объединяющей все достижения современной науки и опирающейся на самую передовую технологию. Ракетная техника очень молода, хотя история ракеты начинается в глубокой древности ›››

02/02 13:45 
Мировые тупики: есть ли выход?
С началом нового столетия люди всегда связывают новые и лучшие ожидания. Не стал исключением и приход XXI века. Однако уже идет 2012 год, а в мире перемен к лучшему не видно ›››

Популярні

(204)
(168)
(152)
(139)
(133)
(130)
(129)
(129)
(127)
(127)
(125)
(123)
(122)
(122)
(122)
(120)
(116)
(115)
(107)
(92)

Наш банер

Газета "Комуніст"

Посилання

  http://rk.org.ua
  http://www.sovross.ru
  http://www.gazeta-pra...
  http://www.lug.krivba...
  http://www.ua-pravda....

Погода

ПідтримкаРейтинг@Mail.ru
 
 ©2005-2012  Газета "Комуніст"
Про Нас | Передплата на друковане видання | Мапа сайту | Правила | Зворотній зв'язок | стрічка новин