на главную  |  последний номер | укр.  написать письмо | на главную страницу 
Руки бандеровцев по локоть в крови... ПАТология по-украински День национального позора Фальсификация по-донецки Тяжелый труд для “помаранчевых” извилин Кто спасет нашу медицину? Тимошенко опять обманула избирателей Местные власти срывают отопительный сезон Иран и Венесуэла заключили альянс против США Из-за “оранжистов” взлетит цена на газ Кое-что об обещаниях и пенсиях Как ладят преступники и менты Французы недоедают

Цитата

Петр Симоненко:

“Заявления Ющенко об отмене депутатской неприкосновенности и ликвидации льгот для чиновников — это обычная предвыборная риторика, не имеющая ничего общего с реальными действиями президента и его окружения”

Наши рубрики

Горяченькое


Реабилитация ОУН УПА ›››

Фотоальбоми

События.Факты

Бортко отказали
Съемочная группа известного российского режиссера ›››


Заработали
По словам владельца телеканала "Интер" Валерия Хор ›››


Надвигаются
По словам председателя Антирейдерского союза предп ›››


Пора менять
Всемирный банк раскритиковал украинскую налоговую ›››


Распределили
Кабинет Министров Украины утвердил соглашение с ко ›››


План перевыполнили
Согласно сообщению Министерства аграрной политики ›››


Посредники обогащаются
По итогам первого полугодия 2007 года доходность п ›››


Договорятся ли?
Несмотря на продолжающие звучать заявления политик ›››


Обещания-ярлыки?
Первый вице-премьер-министр член Партии регионов Н ›››


Грузияоранжпшик
В результате пересчета голосов на 36-м участке 40- ›››


Сам себе должник
Заявление “Газпрома” о существовании д ›››


Убрали
В Полтаве был демонтирован знак на месте, где план ›››


Добились своего
Киевский апелляционный хозяйственный суд подтверди ›››


Поплатился за грехи?
Работниками Службы безопасности Украины задержан б ›››


Скрестились
Председатель Фонда государственного имущества Вале ›››


Ходовой товар
В Севастополе возбуждено уголовное дело относитель ›››


Снова авария
Пассажирский поезд №39 “Севастополь-Киев&rdq ›››


Безграмотность наступает
Во время проведения призыва в армию в Тернопольско ›››


Новая диаспора
Количество граждан Украины, проживающих в Италии, ›››


Медиаолигарх
Бывший первый заместитель секретаря СНБОУ Валерий ›››

Всякая всячина

Семейные диалоги
В субботу утром Никита решил отвезти свой мотоцикл ›››

Карикатури

Сайты КПУ

Коммунистическая партия Украины.

KPUnews.com

Комуністична партія України. Київський міський комітет.

Депутатська фракція Комуністичної партії України. Верховна Рада України.

Ленинский коммунистический союз молодежи Украины

Газета "Советская Луганщина"

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Bonus 20/09/07 11:59


12 вересня в м.Полтаві відбулася прес-конференція П.Симоненка, матеріали якої розміщені далі
12 вересня в м.Полтаві відбулася прес-конференція П.Симоненка, матеріали якої розміщені далі.

- Коли завершиться виборча компанія, чого очікувати від від партнерів і опонентів на виборах? Які плани КПУ на найближчу перспективу?
    - Наступні два тижні будуть серйозним випробуванням політичної зрілості для наших громадян. Певні політичні сили і представники потужного олігархічного капіталу будуть намагатися залучити громадян на свою підтримку.
    Представники БЮТ і «Нашої України» вже сьогодні готують громадську думку до того, що не визнають результатів голосування і вони вже практично розпочали вводити пряме президентське правління. Президентські укази щодо міністрів транспорту і МНС про це свідчать. Може статися так, що протягом наступних двох тижнів до виборів Президент намагатиметься ввести замість діючого Кабміну виконуючих обов’язки.
    Ініціювали і спонсорували ці вибори олігархічні клани. Вони мають тільки два шляхи: чи боротьба до перемоги на виборах, чи відбудеться змова між ними і утворення певної коаліції.
    Нестабільність у державі наші громадяни вже відчувають на собі. Дуже гостро на зустрічах ставиться питання підвищення ціни на ту чи іншу продукцію. Витягуються страшні гроші з економіки, з кишень виборців і йдуть на виборчу компанію.
Нам треба забезпечити законність і прозорість виборів, чесність цих виборів. Ми в рамках коаліції ведемо серйозну роботу, щоб забезпечити реалізацію права кожного громадянина на волевиявлення. Ми будемо вживати дієвих заходів, щоб не дати БЮТ і «Нашій Україні» можливості зфальсифікувати вибори.
Дуже небезпечною є ситуація, коли Президент держави починає загострювати стосунки з сусідами. Значною мірою це впливає і на внутрішню ситуацію в країні. В той час, коли коаліція національної єдності і уряд докладають всіх зусиль щодо прийняття бюджету країни відповідно до бюджетного кодексу, президентська команда спекулює проблемами постачання газу і ціною на газ і фактично блокує бюджетний процес.
Верховна Рада не працює, Кабмін не працює, всі займаються виборами, а держава починає рухатися в бік хаосу.
- Ви говорите про БЮТ і «Нашу Україну». А «Народну самооборону» Ви не розглядаєте як політичну силу?
- Я сподіваюсь, Ви добре знаєте, що «Народна самооборона» - це не партія. Це просто якийсь незрозумілий «бренд». Такої партії чи громадської організації не існує, вона не зареєстрована в Мінюсті. В результаті приєднання «Народної самооборони» до «Нашої України» і утворення відповідного блоку вони тепер разом несуть відповідальність за все, що відбувається. Розглядати «Народну самооборону» окремо як політичну силу не має сенсу. Вона була створена для провування однієї всім відомої людини – колишнього міністра внутрішніх справ. Більше тут говорити немає про що.
- Чи допоможе об’єднання «Народної самооборони» і «Нашої України» набрати їм більше голосів?
- Перебуваючи в західних областях України, зокрема, у Львівській області, я побачив, що названий блок катастрофічно втрачає довіру у виборців. Це цілком зрозуміло, оскільки зрадників не любить ніхто.
- У своїх виступах Ви неодноразово казали, що «Наша Україна - Народна самооборона» для проведення своєї передвиборної компанії використовують бюджетні кошти. Чи можете Ви пояснити цю інформацію?
- Так, дійсно є факти порушення фінансової дисципліни. Ми з вами є свідками того, що Балога, який є керівником адміністрації Президента, на сьогодні є також очолює і республіканський штаб «Нашої України - Народної самооборони». Балозі підчиняється понад 1000 працівників апарату адміністрації Президента, які сьогодні повністю працюють на «Нашу Україну». Голови обласних державних адміністрацій в переважній більшості є керівниками обласних і районних штабів «Нашої України». Їх утримання - це також гроші державного бюджету України. І займаються вони не тим, чим повинні займатися голови державних адміністрацій – організацією виробництва, наведенням порядку, законності, а організацією виборчої компанії, як і їх підлеглі.
Це є прямим порушенням фінансової дисципліни. Всі названі особи, весь апарат секретаріату Президента, обласних і районних держадміністрацій, що займаються організацією виборчої компанії, повинні б були бути в даний період у відпустці.
- Є інформація, що ви звернулися до генерального прокурора з приводу названих порушень?
- Так, я звернувся до генерального прокурора, а надалі вже його справа, кому він доручить розбиратися в цьому питанні. Я також публічно звернувся і до голови рахункової палати, щоб вони також розглянули це.
- Чи будуть опубліковані ці матеріали?
- Так, ми обов’язково надрукуємо ці матеріали, як надрукуємо і інформацію, наскільки брудні гроші забезпечують фінансування «Нашої України» на виборах. Є вже інформація, коли безробітня людина перераховує півмільйона на підтримку «Нашої України». Коли людина 800 гривень має заробіток і по 600 тисяч перераховує на підтримку «Нашої України» – зрозуміло, що це брудні гроші.
Відносно того щоб до 30 вересня створити коаліцію. Якщо ви пам’ятаєте, у своїй заяві я принципово сказав про те, що до 30 червня треба скласти протокол відносно створення після 30 вересня коаліції компартії і партії регіонів. Сьогодні я зустрічався з Януковичем, ми домовилися, що сьогодні і під час виборів ми координуємо свою співпрацю та роботу штабів, а після виборів будемо створювати нашу коаліцію.
Зараз існує робоча група з представників Партії регіонів, Соцпартії і Коміністичної партії, яка здійснює координацію дій усіх названих партій.
- Наскільки реальним є створення двопалатного парламенту в Україні? Якого фінансування потребує це з держбюджету і чому регіонали підтримали ініціативу «Нашої України»?
- Слід звернути увагу на те, в чиїх інтересах сьогодні створення двопалатного парламенту. Зрозуміло, що у другій, верхній палаті такого парламенту простих лікарів, вчителів чи селян не буде. Таким чином, верхня палата буде слугувати тільки інтересам потужного капіталу, а не інтересам народу України.
Крім того, друга палата – це ускладнення прийняття законів і велика затримка їх прийняття у часі. Особливо щодо питань бюджетного процесу, прийняття законодавчих актів щодо проблем простих наших людей – пенсіонерів, інвалідів, жінок, афганців, чорнобильців.
Зрозуміло, що друга палата парламенту не зменшить фінансування законодавчого органу, а навпаки, вдвічі збільшить, бо потрібно вдвічі більший апарат, вдвічі більше приміщень, матеріальну базу для обслуговування верхньої палати. З іншого боку це ніяк не змінить організацію роботи.
Питання не в тому, скільки депутатів буде у нижній палаті, а в тому, хто буде в нижній палаті. Якщо там замість 450 олігархів буде 300 олігархів, ніяк не зміниться організація роботи. Тут треба якісно міняти підходи і, зокрема, принцип обрання народних депутатів.
Прості трударі від створення двопалатного парламенту нічого не виграють. Вирішення проблем, які є в суспільстві, від цього не прискориться, а навпаки, буде затягуватися. Крім того, посиляться тенденції щодо регіоналізації, тобто федералізації, розділення країни. Боротьби реальної з корупцією також не буде, оскільки у верхній палаті будуть представники потужного капіталу.
Може, колись у майбутньому створення двопалатного парламенту буде корисною, але сьогодні це принесе тільки шкоду.


версия для печати послать ссылку другу послать статью другу

Добавить свой комментарий

Общение

Форум

Архив номеров

в этом месяце [4]
№75 №76 №77
№78

Горяченькое


Украина против НАТО ›››

BONUS-News

27/09 17:12 
№13 - народный
Сегодня Украина оказалась перед опасностью формирования такой правящей группировки, которая будет вынуждена проводить государственный курс, враждебный интересам украинского народа ›››

20/09 12:07 
А. БОЖКО: «ЕСТЬ ТАКОЙ ЗАКОН: ОДИН ДЛЯ ВСЕХ…!»
Не секрет, что в стране сложилась чрезвычайно опасная ситуация: органы власти не признают решений друг друга, не желают считаться друг с другом и рассматривают друг друга как нелегитимные ›››

20/09 12:04 
ВРАГОВ НАДО ЗНАТЬ В ЛИЦО!
Лидер крымских коммунистов Леонид Грач в интервью корреспонденту ИА REGNUM рассказал о международных аспектах крымско-татарской проблемы, а также о влиянии Турции на ситуцию в Крыму ›››

20/09 12:03 
Кто возрождает, а кто уничтожает Украину?
Считанные дни остаются до внеочередных выборов Верховной рады Украины, незаконно затеянных президентом В. Ющенко. Лидеры блоков и партий ведут предвыборную пропаганду. Кому верить, за кого голосовать? ›››

20/09 11:59 
12 вересня в м.Полтаві відбулася прес-конференція П.Симоненка, матеріали якої розміщені далі
Наступні два тижні будуть серйозним випробуванням політичної зрілості для наших громадян. Певні політичні сили і представники потужного олігархічного капіталу будуть намагатися залучити громадян на свою підтримку ›››

Популярные

"Корреспондент...(3754)
Голод в Украин...(2015)
"В ногах правд...(1909)
Коммунисты вне...(1726)
Красные стяги ...(1579)
Попытки обелит...(1488)
Грузия времен ...(1424)
ЗЕМЕЛЬНЫЙ ПАЙ ...(1409)
Установлен пам...(1395)
ПРЕСТУПЛЕНИЕ ...(1318)
Новый фашизм США(1275)
Школа на Шипке(1270)
135 пыток, при...(1265)
В Украину едет Буш?(1245)
В гостях у кит...(1240)
Чисто милицейс...(1224)
ТЕНИ НА ЧЕРНОЙ...(1222)
«Интеллектуаль...(1208)
И умны же наши...(1200)
Руки загребущие(1173)

ГолосованияРезультаты голосований

Наши проекты

Ссылки

  http://rk.org.ua
  http://www.sovross.ru
  http://www.gazeta-pra...
  http://www.lug.krivba...

Погода

Поддержка